Kecy YeLloWky

Ciao lásky

27. července 2008 v 16:36 | Ye{L}loWka
Ahojte,
předem se vám chci omluvit že jsem se neozvala, ale neměla jsem na to nějak chuť . Jinak v tý Itálii bylo super , moře teplý, i jsem se celkem opálila . Dneska vypadá počasí o něco líp , takže toho musím využít a půjdu k babičce do bazénu . Dneska po obědě jsem sjela s mamkou do Chodova do H&Mka, páč tam měli plavky jeden díl za kilo , ale mám jenom vršek, spodek neměli, tak ho snad seženu někde jinde . Jinak večer musim balit, páč jedeme s Gr{E}eNkou k nim na chatu na Orlík . Vrátíme se za tejden, tak vám tu předpřipravíme pár článků .
Užívejte prázdnin dokud jsou Uvědomila jsem si, že červenec je už pryč a já z toho tři tejdny prosedšla doma
Ye{L}loWka

Odjezd ;)

11. července 2008 v 16:54 | Ye{L}loWka
Tak já letim, užívejte volna, Miluju Vás :*
Ye{L}loWka

Itoška

10. července 2008 v 21:55 | Ye{L}loWka
Čaute Lásky,
Jsem tu jen na skok, chci vám říct, že zejtra okolo 7 hodiny večerní odjíždim do Itálie , shodou okolností do tý samý oblasti jak byla Wendý . Gr{E}eNka přijede zejtra, tak to tady určo nějak zvládne Jinak zejtra se tu ještě možná stavím, ale nic neslibuju . Dyžtak papa a užívejte prázdnin, já se vracím 20.
MILUJU VÁS :* ♥ <3
Ye{L}loWka

30.6. x) Nejvíc na pohodu den ;)

30. června 2008 v 20:28 | Ye{L}loWka
Nazdar bobšíni ♥
Dneska jsem vstávala asi v 10 a po obědě nějak po 12. jsem jela s mamčou na Chodov koupit džíny, který jsem tam měla už dlouho vyhlídnutý . Původně měli bejt růžoví, ale měli tam jenom velkou velikost takže mam žlutý, ale ony sou nakonec možná i hezčí . Normálně původně je měli za 899,-, pak je zlevnili na 649,- a nakonec jsme je koupily za 349,- takže super . Ve 2 už jsem měla sraz s kámoškou a jely jsme na Václavák . Prochodily jsme pár obchůdků a v Debenhamsu jsem si vyhlídla krásný žabky jenom za 250,- tak doufám že mi je mamka koupí . Jinak Gr{E}eNka přijede nejpíš o víkendu, takže do tý doby to tu spolu budem muset zvládnout sami, ale to snad dáme .
A jak jste dnešek prožily vy?
Papa, vaše Ye{L}loWka <3

29.6. 08

29. června 2008 v 18:58 | Ye{L}loWka
Hi, Darlings !
Tak jak jste si užili dnešek? Já naprosto odpočinkově . Celý odpoledne jsem byla nalezlá u babičky v bazéně a opalovala se . Narozdíl od Gr{E}eNky - psala mi (nemaj tam dobrej signál páč když mi volala,tak to asi desetkrát vypadlo ), že maj strašný vedro, nemaj tam elektřinu, v noci je zima a maj tam jenom studenou vodu .Chudinka . Mám vás pozdravovat a oznámit vám, že umírá .
Jo a ještě sem vám chtěla říct jednu věc, zdál se mi strašnej sen - jestli si ho chcete přečíst, tak klik Cč. ↓

Holiday is HEREEEEEE !!

27. června 2008 v 10:41 | Ye{L}loWka
Čauky bobánci,
tak konečně je to tady ...2 měsíce bez školy !! Vysvedčení dopadlo líp než jsem čekala, takže jsem mooc ráda . Gr{E}eNka je na tom soustřeďku, takže ani neví co má na výzo . Já si ale nepamatuju co má, vzala jí ho jiná kámoška ze třídy, páč bydlí kousek od sebe . Pamatuju si jenom, že má dvě tróji a pak několik dvojek . Vždycky sem měla horší výzo než ona, tak se to teď prohodilo .
Moje známky :

Roxinkaa je zpět <3

4. června 2008 v 19:19 | Ye{L}loWka
Lásky, pro ty co to ještě nevědí, tak jsem obnovila Roxinkuu...Na tomto blogu budu dál, ale roxinkaa
bude fungovat taky..tak jenom abyste to veděli a sbčkům budu znovu navštěvovat blogy upsidedown.gif
Ye{L}loWka ♥

01.06.2008

1. června 2008 v 12:09 | Ye{L}loWka
Lásky tak jak se máte? blush.gif Já super cute Včera to byla úpa bomba tongue.gif jako byli tam sice soutěže pro malý
děti, ale pak tam byly taký boty, řiká se jim sedmimílový a je to drsný lightbulb.gif Ale nejlepší na tom bylo to, že tě na nich učili chodit takový nádherný kluci yummy.gif prej mi tam s kámoškou seděli a tak prej..ten má krásný svaly..to vypracovaný tělo..ááách...no slintaly sme nad nima heart a pak tam ještě byla taková ta trampolína jak sou i na poutích - ty s těma lanama smile no a tam byl strašně krásnej kluk dead.gif ale tomu bylo tak kolem 18 frown.gif ale když sem tam šla po druhý tak si mě pamatoval biggrin.gif . Ohhh a bylo to fakt super, dokonce sem se i opálila z toho pařáku upsidedown.gif . Dneska plány nevyšly, tak se asi půjdu opalovat k babičce na zahradu nebo prostě pújdu někam ven down.gif . Gr{E}eNka je pořád na chatě, ale možná večer něco přidá cool tak zatim pp laidback.gif Miluju vás heart
your..Ye{L}loWka
P.S. Nastal červen, óch jak nádherné <3 ..Píšem teď hafo písemek, nebudu stíhat....

30.5.08 :-O už?

30. května 2008 v 20:37 | Ye{L}loWka
Ahoj Lofínci cool
Tak jak se pořád máte?? Já dobře cute . Dneska byla škola celkem v pohodě a po škole sem jela s
mámou do obchodů yummy.gif Koupila mi novou sukni a kraťásky tongue.gif Takže sem happy wink.gif Zejtra jdu s mámou a známejma někam na Dětskej den, vim, je mi 14 laidback.gif ale je tam prča a aspoň netvrdnu doma blush.gif V neděli buď pojedu za kámoškou na další dětskej den anebo půjdu se ségrou na Mezi Ploty upsidedown.gif. Nevim, kam půjdu, ještě se uvidí up.gif . Vy máte nějaký plány na Den dětí a na víkend?? Končím, ještě si musim uklidit pokoj yell.gif. Zdar a sílu,
Ye{L}loWka ♥
 
 

Reklama